CYKLISTIKA NA HOREHRONÍ

CYKLISTICKÝ RAJ

OBJAVTE CYKLISTICKÝ RAJ NA HOREHRONÍ!

Horehronie patrí k najmalebnejším regiónom Slovenska. Rozmanitosť prírodných krás, bohatá kultúra a množstvo tradícií z neho robia doslova dokonalé miesto na relax. Na jednej strane je jeho územie ohraničené národným parkom Nízke Tatry, na druhej Muránskou planinou. Krása okolitej prírody zaručuje, že sa na bicykli nebudete ani chvíľu nudiť!

Najkrajší pohľad na svet je... zo sedadla E-BIKU!

O pravdivosti tejto vety sa budete na Horehroní presviedčať na každom metri. Vďaka členitému terénu si na svoje prídu milovníci rovinatého terému aj hôr, skúsení aj menej zdatní cyklisti. V oblasti sa nachádza až 76 značených cyklotrás rôznej náročnosti, s celkovou dĺžkou 865 kilometrov. Ideálnym spôsobom ako si čo najviac vychutnať krásy Horehronia, je bicyklovanie na ebiku. S ním si užije čaro cykloturistiky naozaj každý! Vďaka e-biku ľahko zdoláte aj kopce, na ktoré by ste si inak netrúfli a pohodlne sa dostanete na miesta, ktoré by ste inak nemali šancu vidieť.CYKLISTIKA NA HOREHRONÍ AJ BEZ BICYKLA

Áno, je to tak. Bicyklovať sa na Horehroní môžete aj bez bicykla. Teda, bez toho vlastného. :) Prečo si komplikovať život so zháňaním nosiča, upevňovaním a prevážaním vlastných bicyklov z domu, keď si môžete priamo v mieste pobytu požičať kvalitné, dobre nastavené a vyladené ebiky?
Prenajatím e-biku  z našej požičovne sa vyhnete všetkým rizikám a komplikáciám spojeným s prevozom a navyše budete mať od nás po celý čas zaručený servis. Prenájom e-bicyklov je veľmi jednoduchý, stačí ak si na našej stránke vyberiete konkrétny model a my ho privezieme v dohodnutom čase na miesto, ktoré vám vyhovuje.Cyklistika na Horehroní
Horehronie

ČO EŠTE ZAŽIŤ NA HOREHRONÍ

Vydajte sa objaviť rázovité dedinky okolo Horného Hrona, architektonické pamiatky ľudovej architektúry, Harmaneckú či Bystriansku podzemnú jaskyňu, tajuplný prales v Čiernom Balogu, alebo kúpeľné mestečko Brusno.
Ak máte radšej skôr aktívnu dovolenku, v zime si oceníte lyžovačky na Donovaloch, v Tureckej a Mýte pod Ďumbierom. V lete ponúkame jednotlivcom aj skupinám nezabudnuteľný zážitok z raftingu na Hrone. Horehronie ponúka takmer nekonečné možnosti pre oddych a relaxáciu. Záleží len na vás, pre ktorú sa rozhodnete.

TOP